Zatrudnię kierowcę w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

przestrzeganie terminowości realizowanych tras,

dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii,

odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru,

optymalne planowanie przerw w pracy,

przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowcy,

konserwacja i wykonywanie drobnych napraw pojazdu,

Wymagania:

· prawo jazdy kat. C+E

· aktualne badania lekarskie

· ważna karta kierowcy będzie dodatkowym atutem

· kurs na przewóz rzeczy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 do 8000 netto.

Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe)

Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

Serdecznie zapraszamy osoby, dla których długie godziny za kierownicą nie stanowią problemu. Czujność na drodze oraz opanowanie powinny być Twoimi kluczowymi cechami.

Forma kontaktu: CV LUB TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU: 669 333 666

Wynagrodzenie 5000 – 8000 netto

Źródło:
Profil socialmedia Namysło

By admin